piękny uśmiech to najkrótsza droga do drugiego człowieka


Doktor Danuta Seeger – o mnie

Ortodonta z powołania

Doktor Danuta Seeger to ortodonta z ponad 30-letnim doświadczeniem. To pozwala jej zapewniać Pacjentom w każdym wieku rzetelne konsultacje i diagnozowanie, jak również kompleksowe leczenie ortodontyczne zgodne z najwyższymi światowymi standardami.
Na markę Ortodontix Danuta Seeger składa się wieloletnia praca właścicielki w Akademii Medycznej, nieustanne podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w certyfikowanych szkoleniach w zakresie nowoczesnych metod leczenia ortodontycznego oraz wykorzystywania najwyższej jakości materiałów firm GAC i ORMCO.

Gabinety ortodontyczne Ortodontix

Firma Ortodontix zapewnia swoim Pacjentom najwyższej jakości leczenie ortodontyczne oraz zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej i wybielania zębów. Pomagają nam w tym renomowane materiały ortodontyczne uznanych marek: Gac oraz Ormco. To one w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami naszych specjalistów oraz ich rozległym doświadczeniem są gwarancją skutecznego leczenia Pacjentów w każdym wieku.

Umów się na wizytę
Jeśli zainteresowała Cię nasza kompleksowa oferta usług ortodontycznych, zapraszamy do telefonicznej rezerwacji terminu wizyty. Nasz miły i kompetentny personel czeka na Twój telefon.

Jedna marka – dwa gabinety

Nasze specjalistyczne gabinety ortodontyczne Ortodontix znajdują się we Wrocławiu oraz Dzierżoniowie. Obie placówki oferują pełen zakres usług ortodontycznych. Najlepszym potwierdzeniem jakości naszej pracy są pozytywne opinie Pacjentów, którzy skorzystali z pomocy ortodonty w naszych przychodniach.