piękny uśmiech to najkrótsza droga do drugiego człowieka

O mnie

Ortodonta z powołania – o mnie

cosmeticsDoktor Danuta Seeger w swojej ponad 30 letniej praktyce pomogła już wielu Pacjentom, w każdym wieku, zapewniając im fachową konsultację oraz kompleksowe leczenie ortodontyczne na najwyższym poziomie.
Wieloletnia praca na Akademii Medycznej oraz nieustające podnoszenie kwalifikacji, udział w certyfikowanych szkoleniach w zakresie nowoczesnych metod leczenia ortodontycznego i stosowania najlepszych materiałów firm GAC i ORMCO to wszystko składa się markę Ortodontix Danuta Seeger.

INFORMACJE O FIRMIE

Najwyższa jakość leczenia ortodontycznego we Wrocławiu oraz Dzierżoniowie.
W naszym gabinecie ortodontycznym używamy najwyższej jakości materiałów ortodontycznych marki Gac oraz Ormco, co jest gwarancją skutecznego leczenia Pacjentów, zarówno tych starszych, jak i młodszych.

Umów się na wizytę
Wystarczy do nas zadzwonić i umówić najlepiej pasujący Państwu termin wizyty ortodontycznej we Wrocławiu lub Dzierżoniowie. Miła i kompetentna obsługa z pewnością Państwa zaskoczy.

Jedna marka – dwa gabinety
Nasze specjalistyczne gabinety ortodontyczne Ortdontix znajdują się we Wrocławiu oraz Dzierżonowie. W obu przypadkach mogą Państwo liczyć na pełen zakres usług w zakresie leczenia ortodontycznego. Najlepszym potwierdzeniem jakości naszej pracy są pozytywne opinie naszych Pacjentów, którzy skorzystali z pomocy ortodonty.