piękny uśmiech to najkrótsza droga do drugiego człowieka

Stomatologia estetyczna – kosmetyka zębów

Całość tkwi w szczegółach.

Kosmetyka zębów, czyli stomatologia estetyczna pozwala dopasować kształty poszczególnych zębów do indywidualnego uśmiechu.
Osiąga się to przez stosowanie licówek światłoutwardzalnych bądź porcelanowych.
Główna różnica polega na trwałości zużytych materiałów, cenie oraz wskazaniach i przeciwwskazaniach co do każdej metody.

Dzięki wybielaniu zębów oraz stomatologii estetycznej możemy spełniać marzenia naszych Pacjentów o pięknym, śnieżnobiałym uśmiechu. Nowoczesne techniki i materiały stomatologiczne pozwalają dowolnie zmieniać kształt i kolor zębów, tak by osiągać pożądany efekt.

Raczej nie trzeba w dzisiejszych czasach  nikogo przekonywać, jak ważna jest estetyka uśmiechu. Stomatologia estetyczna daje możliwość poprawienia tego, co dała nam natura i usunięcia skaz i niedoskonałości na uzębieniu.

Wybór rodzaju zabiegu, po zapoznaniu Państwa z dostępnym wachlarzem możliwości, leży po stronie Pacjenta.

LASER DIODOWY

Korekta kształtu dziąseł przy użyciu lasera diodowego Microlaser.

Microlaser to diodowy laser bezprzewodowy do tkanek miękkich. Jest bardzo lekkim i uniwersalnym urządzeniem wykorzystywanym przez ortodonty. Opinie na temat tego małego lasera diodowego są jak najbardziej pozytywne.

Dzięki użyciu lasera diodowego można z łatwością i bezboleśnie zmieniać kształt dziąsła oraz wędzidełek bez odczuwania dyskomfortu pozabiegowego.
Laser diodowy również świetnie działa w leczeniu tak nieprzyjemnych dolegliwości, jak afty czy opryszczka, a także jest cennym wsparciem w wybranych zabiegach z zakresu periodontologii i chirurgii stomatologicznej.

Lasery diodowe, zwane też laserami półprzewodnikowymi, są coraz częściej i chętniej wykorzystywane w stomatologii. Zapewniają optymalizację leczenia i jego szybsze efekty. Dzięki pomocy lasera praca lekarza jest łatwiejsza, a Pacjent odczuwa mniejszy dyskomfort związany z różnymi zabiegami.